FC Phonix Lubeck
Bremer SV 1906
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
26.04.2024
17:00 SC Weiche Flensburg 08 SV Meppen 1912 1 tahmin 17:30 SV DROCHTERSEN/ASSEL Blau-Weiss Lohne 17:30 SC Spelle-Venhaus Hannover 96 (A) 2 tahmin27.04.2024
11:00 Hamburg (A) Havelse 11:00 Holstein Kiel II Saint Pauli (A) 15:00 Oldenburg SSV Jeddeloh II28.04.2024
12:00 E. Norderstedt Kilia Kiel 12:00 FC Teutonia Ottensen 1905 FC Phonix Lubeck 13:00 Bremer SV 1906 Eimsbutteler TV1
Galibiyet
1
Beraberlik
1
Galibiyet
18.11.2023 13:00
Bremer SV 1906 0 : 5 FC Phonix Lubeck
16.04.2023 13:00
Bremer SV 1906 1 : 0 FC Phonix Lubeck
09.10.2022 12:00
FC Phonix Lubeck 2 : 2 Bremer SV 1906
3
Galibiyet
1
Beraberlik
1
Yenilgi
28.04.2024 12:00
FC Teutonia Ottensen 1905 ? : ? FC Phonix Lubeck
24.04.2024 17:00
SSV Jeddeloh II 0 : 2 FC Phonix Lubeck
20.04.2024 11:00
FC Phonix Lubeck 4 : 2 E. Norderstedt
14.04.2024 11:00
Hamburg (A) 1 : 1 FC Phonix Lubeck
09.04.2024 17:00
FC Phonix Lubeck 1 : 2 Eimsbutteler TV
06.04.2024 11:00
FC Phonix Lubeck 6 : 0 SC Weiche Flensburg 08
1
Galibiyet
2
Beraberlik
3
Yenilgi
19.04.2024 17:30
SSV Jeddeloh II 1 : 3 Bremer SV 1906
10.04.2024 17:30
E. Norderstedt 0 : 0 Bremer SV 1906
06.04.2024 15:00
Oldenburg 4 : 1 Bremer SV 1906
24.03.2024 14:00
SC Spelle-Venhaus 2 : 2 Bremer SV 1906
08.03.2024 18:30
SV DROCHTERSEN/ASSEL 2 : 1 Bremer SV 1906
22.01.2024 18:30
Oldenburg 1 : 0 Bremer SV 1906
Takım | O | G | B | M | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover 96 (A) | 30 | 20 | 4 | 6 | 64 |
2 | FC Phonix Lubeck | 29 | 18 | 5 | 6 | 59 |
3 | SV Meppen 1912 | 30 | 18 | 5 | 7 | 59 |
4 | SV DROCHTERSEN/ASSEL | 29 | 14 | 10 | 5 | 52 |
5 | Holstein Kiel II | 30 | 15 | 5 | 10 | 50 |
6 | Oldenburg | 30 | 13 | 9 | 8 | 48 |
7 | FC Teutonia Ottensen 1905 | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 |
8 | Havelse | 28 | 13 | 6 | 9 | 45 |
9 | Hamburg (A) | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
10 | Saint Pauli (A) | 30 | 11 | 9 | 10 | 42 |
11 | Blau-Weiss Lohne | 29 | 10 | 8 | 11 | 38 |
12 | E. Norderstedt | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 |
13 | Bremer SV 1906 | 28 | 8 | 10 | 10 | 34 |
14 | SC Weiche Flensburg 08 | 29 | 7 | 10 | 12 | 31 |
15 | SSV Jeddeloh II | 29 | 5 | 12 | 12 | 27 |
16 | Eimsbutteler TV | 29 | 5 | 7 | 17 | 22 |
17 | Kilia Kiel | 29 | 2 | 10 | 17 | 16 |
18 | SC Spelle-Venhaus | 30 | 2 | 6 | 22 | 12 |