Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
28.03.2024
16:00 Wisla Pulawy Olimpia Elblag 24 tahmin 18:00 Jastrzebie Kotwica Kolobrzeg 14 tahmin 18:30 S. Stalowa Wola Sandecja Nowy Sacz 14 tahmin30.03.2024
11:00 OKS Stomil Olsztyn Hutnik Krakow 11:00 Radunia Stęzyca Skra Czestochowa 12:00 Zaglebie II Lubin Olimpia Grudziadz 13:30 MKS Chojniczanka Chojnice KKS Kalisz 14:00 Pogon Siedlce Lech II Poznan 16:00 LKS Lodz II Polonia Bytom2
Galibiyet
1
Beraberlik
0
Galibiyet
08.09.2023 15:00
Jastrzebie 0 : 2 Lech II Poznan
28.05.2023 11:00
Lech II Poznan 1 : 1 Jastrzebie
22.10.2022 12:00
Jastrzebie 0 : 1 Lech II Poznan
2
Galibiyet
2
Beraberlik
1
Yenilgi
30.03.2024 14:00
Pogon Siedlce ? : ? Lech II Poznan
16.03.2024 12:00
Zaglebie II Lubin 1 : 1 Lech II Poznan
10.03.2024 12:00
Lech II Poznan 1 : 2 Radunia Stęzyca
02.03.2024 15:30
Skra Czestochowa 0 : 2 Lech II Poznan
28.02.2024 11:00
Lech II Poznan 2 : 1 Olimpia Elblag
24.02.2024 11:00
Lech II Poznan 0 : 0 Olimpia Grudziadz
1
Galibiyet
4
Beraberlik
1
Yenilgi
08.03.2024 17:00
Polonia Bytom 0 : 0 Jastrzebie
02.03.2024 11:00
Sandecja Nowy Sacz 1 : 3 Jastrzebie
24.02.2024 12:00
Hutnik Krakow 1 : 1 Jastrzebie
10.02.2024 11:00
Ruch Chorzow 0 : 0 Jastrzebie
03.02.2024 12:15
Zaglebie II Lubin 3 : 1 Jastrzebie
20.01.2024 10:00
GKS Tychy 1 : 1 Jastrzebie
Takım | O | G | B | M | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Kalisz | 25 | 12 | 8 | 5 | 44 |
2 | Pogon Siedlce | 25 | 12 | 8 | 5 | 44 |
3 | Kotwica Kolobrzeg | 24 | 12 | 6 | 6 | 42 |
4 | MKS Chojniczanka Chojnice | 25 | 10 | 8 | 7 | 38 |
5 | Radunia Stęzyca | 25 | 9 | 10 | 6 | 37 |
6 | LKS Lodz II | 25 | 10 | 6 | 9 | 36 |
7 | S. Stalowa Wola | 25 | 10 | 6 | 9 | 36 |
8 | Hutnik Krakow | 25 | 9 | 8 | 8 | 35 |
9 | Skra Czestochowa | 25 | 8 | 9 | 8 | 33 |
10 | Zaglebie II Lubin | 24 | 9 | 6 | 9 | 33 |
11 | Olimpia Elblag | 25 | 9 | 6 | 10 | 33 |
12 | Lech II Poznan | 24 | 9 | 6 | 9 | 33 |
13 | Polonia Bytom | 25 | 7 | 10 | 8 | 31 |
14 | Wisla Pulawy | 25 | 5 | 12 | 8 | 27 |
15 | Jastrzebie | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 |
16 | OKS Stomil Olsztyn | 25 | 7 | 4 | 14 | 25 |
17 | Sandecja Nowy Sacz | 25 | 6 | 6 | 13 | 24 |
18 | Olimpia Grudziadz | 25 | 5 | 8 | 12 | 23 |