Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
29.03.2024
08:45 Adelaide United FK Western United FC 48 tahmin 09:15 Abahani Ltd. Chittagong Bangladesh Police Club 4 tahmin 09:15 SHEIKH JAMAL Sheikh Russel KC 4 tahmin 10:00 Tokyo Verdy Kyoto Sanga FC 15 tahmin 11:00 CF Os Belenenses Feirense 1 tahmin 11:00 FK Slavoj Trebisov Artmedia Petrzalka 2 tahmin 12:00 Hertha BSC Berlin II Lokomotiv Leipzig 2 tahmin 12:00 Pirin Etar 1924 Veliko Tarnovo 17 tahmin 12:00 Lunds BK FC Rosengaard 1917 12:15 AL Tadamon Sour Tripoli SC 12:30 Bristol City Leicester City 85 tahmin 12:30 FK Gabala Neftchi 5 tahmin 12:30 Kuressaare Tallinna Kalev 7 tahmin 12:30 Barry Town United FC Penybont 6 tahmin 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 4 tahmin 12:30 Pontypridd Town AFC Haverfordwest County 4 tahmin 13:00 Millwall West Bromwich Albion 39 tahmin 13:00 FK Cukaricki Novi Pazar 2 tahmin 13:00 Kitara FC BUL FC 1 tahmin 13:00 Vasalund Essinge Karlbergs BK 13:00 Torns IF Torslanda IK 1 tahmin 13:00 Enköping SK FC Gute 1 tahmin 13:00 Ahlafors Lidkopings FK 13:00 Herrestads AIF IFK Kumla FK 1 tahmin 13:00 BK Forward Grebbestads IF 1 tahmin2
Galibiyet
1
Beraberlik
3
Galibiyet
30.09.2023 13:30
Qizilqum Zarafshon 4 : 2 PFC Sogdiana
22.04.2023 12:00
PFC Sogdiana 1 : 0 Qizilqum Zarafshon
12.11.2022 12:00
Qizilqum Zarafshon 2 : 1 PFC Sogdiana
05.07.2022 14:00
PFC Sogdiana 0 : 3 Qizilqum Zarafshon
25.08.2021 14:00
PFC Sogdiana 2 : 1 Qizilqum Zarafshon
19.03.2021 13:30
Qizilqum Zarafshon 1 : 1 PFC Sogdiana
0
Galibiyet
3
Beraberlik
3
Yenilgi
15.03.2024 14:00
PFC Sogdiana 2 : 2 FC Olimpik
08.03.2024 10:00
PFK Metallurg Bekabad 0 : 0 PFC Sogdiana
02.03.2024 14:15
PFC Sogdiana 1 : 2 FK Neftchi Fargona
09.02.2024 12:00
ACS Viitorul Selimbar 2 : 2 PFC Sogdiana
25.01.2024 08:00
Wisla Plock 3 : 2 PFC Sogdiana
01.12.2023 10:00
PFC Sogdiana 0 : 2 Surkhon Termez
2
Galibiyet
2
Beraberlik
2
Yenilgi
16.03.2024 14:00
FC Nasaf 2 : 1 Qizilqum Zarafshon
02.03.2024 12:00
Kuruvchi 1 : 3 Qizilqum Zarafshon
23.11.2023 13:15
FK Neftchi Fargona 1 : 0 Qizilqum Zarafshon
26.10.2023 11:00
FC Olimpik 0 : 0 Qizilqum Zarafshon
06.10.2023 13:30
Kuruvchi 2 : 2 Qizilqum Zarafshon
22.09.2023 13:30
Surkhon Termez 1 : 2 Qizilqum Zarafshon
Takım | O | G | B | M | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Neftchi Fargona | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
2 | FC Andijon | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 |
3 | Lokomotif Taşkent | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 |
4 | FC Nasaf | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 |
5 | Qizilqum Zarafshon | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
6 | PFK Navbahor Namangan | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 |
7 | FK Agmk | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 |
8 | FC Pakhtakor Tashkent | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
9 | PFK Dinamo Samarqand | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
10 | PFC Sogdiana | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
11 | PFK Metallurg Bekabad | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
12 | FC Olimpik | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 |
13 | Kuruvchi | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 |
14 | Surkhon Termez | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |